Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Porozumienia okręgu PZW Katowice na rok 2021

Zgodnie z § 3 pkt 3 Porozumienia - Członkowie Okręgów, z którymi zawarto porozumienie   - są uprawnieni do wędkowania na ogólnodostępnych nizinnych i górskich wodach Okręgu PZW w Katowicach wszystkimi metodami, jeżeli przed zawarciem Porozumienia są na terenie okręgu macierzystego członkami kół przez minimum 3 lata lub są na nim na stałe zameldowani.

  Informuję, że Okręg PZW w Katowicach, na dzień 05.01.2021 r., zawarł porozumienia    na 2021 rok z następującymi Okręgami:

 

1.       Bydgoszcz -        członkowie OPZW Katowice wnoszą składkę w wys. 50,00 zł

-   członkowie OPZW Bydgoszcz wnoszą składkę w wys. 50,00 zł  

 

2.       Elbląg -        członkowie OPZW Katowice wnoszą składkę w wys. 100,00 zł

-   członkowie OPZW Elbląg wnoszą składkę w wys. 100,00 zł  

 

3.       Gdańsk -        członkowie OPZW Katowice wnoszą składkę w wys. 122,00 zł (na wody górskie i nizinne) lub 83,00 zł (na wody nizinne)

-    członkowie OPZW Gdańsk  wnoszą opłatę w wys. 100,00 zł  

 

4.       Legnica -        członkowie OPZW Katowice wnoszą składkę w wys. 100,00 zł,

-  członkowie OPZW Legnica wnoszą składkę w wys. 100,00 zł,

 

5.       Kalisz -        członkowie OPZW Katowice wnoszą składkę w wys. 90,00 zł

-  członkowie OPZW Radom wnoszą składkę w wys. 100,00 zł

 

6.       Olsztyn -        członkowie OPZW Katowice wnoszą składkę w wys. 120,00 zł

-   członkowie OPZW Olsztyn wnoszą składkę w wys. 100,00 zł

 

7.      Szczecin 7.1. Członkowie Okręgu PZW w Katowicach nabywają prawo do wędkowania w Okręgu PZW w Szczecinie po wykupieniu ulgowej składki z brzegu obowiązującej na wodach nizinnych lub wodach krainy pstrąga i lipienia (składki obejmują spinning), wnoszą:

a)      75,00 zł - składka niepełna ulgową nizinna, na wody nizinne - uprawnia do wędkowania  na dwie wędki lub spinning z brzegu.

b)      93,00 zł - składka niepełna ulgowa górska - uprawnia do wędkowania na wodach krainy pstrąga i lipienia na dwie wędki lub spinning z brzegu. Składka obejmuje wody nizinne.

c)      20,00 zł - składka pełna dla odznaczonych złotą odznaką PZW z wieńcami - uprawnia  do wędkowania na wodach nizinnych, wodach krainy pstrąga i lipienia na dwie wędki  lub spinning + łódź i trolling.  

7.2 Na wędkowanie z łodzi i metodą trollingową wymagane są odrębne zezwolenia           wg składek uzupełniających zawartych w tabeli składek okręgowych na 2021 r.               w wysokości:

a)      60,00 zł  -  z łodzi,

b)      120,00 zł  -  metodą trollingową;  

7.3 Członkowie Okręgu PZW w Szczecinie  wnoszą pełną składkę roczną w wysokości 100,00zł   z zastrzeżeniem § 3 ust. 2 Porozumienia*.

* Porozumienie będzie dotyczyło tylko i wyłącznie członków PZW zrzeszonych w jednostkach organizacyjnych Okręgu  PZW w Katowicach i Okręgu PZW  w Szczecinie.  

 

8.      Wałbrzych -        członkowie OPZW Katowice wnoszą składkę w wys. 110,00 zł -        członkowie OPZW Wałbrzych wnoszą składkę w wys. 100,00 zł  

 

9.      Wrocław -        członkowie OPZW Katowice wnoszą składkę w wys. 110,00 zł

- odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami" wnoszą opłatę z tyt. składki członkowskiej na zagospodarowanie i ochronę wód w wys. 20,00 zł.

-  członkowie OPZW Wrocław wnoszą składkę w wys. 100,00 zł

-  odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami" są zwolnieni z wniesienia składki członkowskiej na zagospodarowanie i ochronę wód.

W związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się Covid-19 zezwolenia na wędkowanie dla członków Okręgu PZW w Katowicach wydawane będą w formie elektronicznej poprzez system e-zezwoleń zgodnie z jego zasadami dokonując płatności przez Internet wraz z obowiązującymi prowizjami. Zezwolenia dla członków Okręgu PZW we Wrocławiu wydawane będą w tradycyjny sposób w formie papierowej lub elektronicznej.

 

10.  Opole - porozumienie na wody graniczne

 

-  Członkowie Okręgu PZW z/s w Opolu chętni do wędkowania na wodach granicznych Okręgu PZW w Katowicach

- obwód rzeki Odra 1 i rzeki Bierawka 1 - wnoszą składkę okręgową  w wys. 70,00 zł.

-  Członkowie Okręgu PZW w Katowicach chętni do wędkowania na wodach granicznych  Okręgu PZW z/s w Opolu - obwód rzeki  Kłodnica 2 wraz z Kanałem Gliwickim oraz obwodem rzeki Psina nr 1 wnoszą składkę okręgową w wys. 70,00 zł.

 

  Z pozostałymi Okręgami trwają jeszcze rozmowy. Informacja o zawarciu porozumień z innymi Okręgami będzie na bieżąco pojawiać się na stronie internetowej naszego Okręgu.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jakie wiadomości najchętniej czytasz na naszej stronie?
O zawodach wędkarskich
Z życia Koła
Z prac Zarządu Koła
O ochronie i zagospodarowaniu łowisk
O etyce wędkarskiej
O przepisach wędkarskich
Te które mają zdjęcia
Inne (napisz w komentarzu jakie)
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin