Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Walne Zebranie Sprawozdawcze członków koła 17 12 2017 rok

W dniu dzisiejszym tj. 17 12 2017 roku w  Sali strzelnicy Regionu IPA w Raciborzu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze koła nr 45 Racibórz - Miasto. W Zebraniu uczestniczyło 51 członków koła.

Zebranie rozpoczęło sią w drugim terminie o godz. 9.15 z uwagi na brak kworum. Prezes koła kol. Dariusz Gacek powitał zebranych i poprosił o uczczenie minutą ciszy, kolegów którzy w 2017 roku odeszli od nas na wieczne łowy. Następnie przekazał prowadzenie zebrania kol. Tadeuszowi  Karaszkiewicz wybranemu przez WZS koła na przewodniczącego zebrania. WZS wybrało w głosowaniu jawnym zastępcę przewodniczącego kol. Dariusza Gacka, sekretarza zebrania kol. Tadeusza  Nieznańskiego i jego zastępcę kol.  Rolanda Przybyłę.

W dalszej kolejności zostały wybrane komisje: mandatowa, skrutacyjna i uchwał i wniosków. Sekretarz zebrania odczytał protokół z poprzedniego zebrania sprawozdawczo - wyborczego a prezes koła, uchwały i wnioski podjęte na tymże zebraniu. Zebrani na WZS  przyjęli w głosowaniu jawnym protokół z WZS-W w 2016 roku. Następnie swoje sprawozdania odczytali:

·         z działalności zarządu koła kol. Dariusz Gacek

·         z działalności międzykołowego sądu koleżeńskiego kol. Leszek Boczoń

·         z działalności komisji rewizyjnej kol. Mariusz Olszak

·         z działalności SSR kol. Franciszek Zubrzycki

·         oraz skarbnik koła kol. Tomasz Jońca

Po krótkiej dyskusji nad sprawozdaniami kol.  Prezes Dariusz Gacek wręczył:  

odznaki Senior wędkarstwa przyznane na wniosek Zarządu koła przez  Zarząd Okręgu PZW w Katowicach, następującym kolegom: Piotr Gawlik, Zdzisław Kisała, Jerzy Szydłowski, Andrzej Szczerba, Stanisław Nasiadek, Bogdan Wawrzyński, Szczepan Wawrzyński, Zbigniew Wawrzków, Jan Starzec, Andrzej Sawicki, Zbigniew Ciołek, Benedykt Galicki, Robert Brzoska.

Odznakę Złotą z wieńcami,  Za Zasługi dla Polskiego Związku Wędkarskiego , przyznaną na wniosek Zarządu koła przez Zarząd Główny  PZW kolegom:  Rainhold Hein i Rainold Cygan.

Puchary i dyplomy zwycięzcom klasyfikacji Grand Prix :

W spławiku

·         Roland Przybyła

·         Roland Paradowski

·         Tomasz Lepiorz

·         Sebastian Omachel

·         Mariusz Ludwikowski

·         Roland Girtler

W spinningu

·         Roman Paradowski

·         Eugeniusz Kajstura

·         Jacek Lenczyk

·         Mirosław Gołka

·         Dariusz Gacek

·         Tadeusz Nieznański

Po krótkiej przerwie skarbnik koła kol. Tomasz Jońca przedstawił preliminarz budżetowy koła na 2018 rok a Prezes koła, Plan pracy zarządu koła w 2018 roku które zebrani przyjęli większością głosów.  W dalszej kolejności została wybrana komisja wyborcza celem uzupełnienia składu do zarządu koła oraz sądu koleżeńskiego.  Zebrani na WZS przedstawili kilkanaście wniosków do realizacji w przyszłym roku, oraz ustalono kwotę  ekwiwalentu za  nie wykonaną  pracę na rzecz koła ,oraz dobrowolną składkę na sport.

Kończąc zebranie Przewodniczący zebrania kol. Tadeusz Karaszkiewicz oraz Prezes koła kol. Dariusz Gacek złożyli życzenia świąteczne oraz noworoczne.    

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • tadeusznieznanski Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

    Ostatni dzień roku,sezon zakończony,walne zebranie odbyło się- przygotowane i przeprowadzone wzorowo w miłej atmosferze ,a jednak można by zadać kilka pytań czysto merytorycznych.1-Dlaczego niecałe 10% wędkarzy danego koła uczestniczy w walnych zebraniach,a nad wodą około 40% ma rożnego rodzaju nieuzasadnione problemy i pretensje do przysłowiowego "garbatego że ma poste dzieci" 10% bierze odpowiedzialność za to co się dzieje w kole-a około 40% specjalistów nie uczestniczy w życiu swojego koła,nie wnosi nic dla polepszenia działalności koła - tylko permanentna krytyka.2-powstaje też pytanie czy wszystkie wnioski przygotowane na walne zebranie, nie powinny być wcześniej -przynajmniej 2tygoniowym wyprzedzeniem zgłaszane do konsultacji wędkarskiej w danym kole-powiedzmy na stronie internetowej koła lub na tablicach ogłoszeniowych koła.Jest demokracja i wbrew czy na przekór wszystkim malkontentom to my wszyscy decydujemy jak mamy związek,koło,program pracy na następny rok3-czy dotychczasowe regulaminy i reguły Walnych zebrań są adekwatne do zapotrzebowań wędkarzy i czasu?Są to moje prywatne spostrzeżenia do przemyślenia -z poważaniem życzę wędkarzom wszystkiego co najlepsze

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Na jakim łowisku najczęściej wędkujesz?
Nr 033 rzeka Odra wraz z Kanałem Ulgi w Raciborzu
Nr 619 Sudół
Nr 635 Ostróg
Nr 642 Brzezie
Nr 655 Studzienna
Nr 657 Ostróg Staw Nr 5 NO KILL
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin