Porozumienia 2024

Porozumienia Okręgu PZW w Katowicach z Okręgami: Opole i Bielsko-Biała na rok 2024

Powiadom znajomego:

Okręg PZW w Katowicach, na dzień 06.02.2024 r. zawarł porozumienia na rok 2024 z następującymi Okręgami:

Opole – porozumienie na wody graniczne

• Członkowie Okręgu PZW z/s w Opolu chętni do wędkowania na wodach granicznych Okręgu PZW w Katowicach - obwód rzeki Odra 1 i rzeki Bierawka 1 - wnoszą składkę okręgową w wys. 120 zł.
  • Członkowie Okręgu PZW w Katowicach chętni do wędkowania na wodach granicznych  Okręgu PZW z/s w Opolu – obwód rzeki  Kłodnica 2 wraz z Kanałem Gliwickim oraz obwodem rzeki Psina nr 1 wnoszą składkę okręgową w wys. 120 zł.  - wyłącznie za pośrednictwem platformy elektronicznej e-zezwolenia, dostępnej pod adresem internetowym: https://pzw.opole.pl/zezwolenia/  (ww. opłata uwzględnia prowizję operatora)
  • Bielsko-Biała
  • Członkowie Okręgu PZW w Bielsku-Białej po wykupieniu ulgowej nizinnej niepełnej składki na ochronę i zagospodarowanie wód w kwocie 150 zł mają prawo do wędkowania wszystkimi metodami wyłącznie z brzegu i lodu w wodach nizinnych. Umożliwia się wykupienie składki uzupełniającej w kwocie 30 zł. zwiększającej uprawnienia do wędkowania w wodach nizinnych wszystkimi metodami oraz ze środków pływających.
  • Członkowie Okręgu PZW w Katowicach po wykupieniu nizinnej uzupełniającej składki na ochronę i zagospodarowanie wód w kwocie 150 zł mają prawo do wędkowania wszystkimi metodami w wodach nizinnych. Umożliwia się wykupienie składki uzupełniającej w kwocie 80 zł. na połów ryb ze środków pływających.